Oficjalny Partner i Importer Systemów Czyszczących Firmy KAIVAC

OmniFlex SUV

OMNIFLEX SUV - IDEALNY SYSTEM INTERWENCYJNY

 

OmniFlex ™ SUV ™ jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które zastępuje i pozostawia daleko w tyle mopy i wiadra, wózki do sprzątania, odkurzacze na mokro czy też w niektórych przypadkach nawet urządzenia szorująco-odsysające. Łączy ono w sobie łatwość sprzątania rozległych powierzchni z precyzyjnym sprzątaniem i doczyszczaniem trudno dostępnych miejsc. Wynikiem tego jest kompaktowe urządzenie, które może sprostać każdemu napotkanemu na podłodze problemowi.

  • Dzięki nieograniczonej mobilności  OmniFlex SUV doskonale się sprawdza do sprzątania w takich miejscach jak supermarkety czy też sklepy wielkopowierzchniowe.
  • Bogate wyposażenie w akcesoria sprawia, że OmniFlex SUV doskonale radzi sobie ze sprzątaniem interwencyjnym nawet najbardziej uciążliwych nagle powstałych zabrudzeń w takich miejscach jak np. toalety publiczne.
  • Uniwersalność i wszechstronność urządzenia OmniFlex SUV daje mu przewagę nad większością dostępnych na rynku konwencjonalnych rozwiązań do usuwania zanieczyszczeń podłogowych.

Linia produktów OmniFlex ™ oferuje niezrównany zakres możliwości czyszczenia dzięki połączeniu prostych składników w unikalny, zdroworozsądkowy sposób. Rezultatem tego jest szereg systemów czyszczących, które mogą sprostać praktycznie każdemu zadaniu lub powierzchni w budynku. To praktyczne podejście pozwala użytkownikom wybrać idealną konfigurację do ich konkretnych potrzeb.

Zbiornik wody czystej   38 l
Zbiornik wody brudnej 44 l
Akumulator litowo - jonowy  

Odporny na zgniatanie i przywieranie tłuszczu wąż odsysający wraz z aluminiową rurą ssącą i szczotko – ssawką 

10 m
Średnica węża 38 mm
Wąż spustowy  56 cm
Ssawa AutoVac    71 cm
Deska do mopów  61 cm
Moc ssania    28 kPa
Wąż ssący rozciągliwy  1,1 – 4,6 m

 

Odkurzacz do pracy na mokro OmniFlex

Zbiornik na kółkach OmniFlex

Akumulator litowo - jonowy

Odporny na zgniatanie i przywieranie tłuszczu wąż odsysający wraz z aluminiową rurą ssącą i szczotko – ssawką

Zestaw AutoVac

Specjalistyczny stelaż do rozprowadzania środka czyszczącego wraz z zapasowymi padami

Znak „Uwaga mokra podłoga”

Tylna torba na akcesoria

Przednia torba na akcesoria

Media