Oficjalny Partner i Importer Systemów Czyszczących Firmy KAIVAC

NTC 1750

WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ W KOMPAKTOWYM ROZMIARZE

 

KaiVac® NTC 1750 to drugi pod względem wielkości model serii No-Touch Cleaning®. Imponuje on dużą pojemnością i zoptymalizowaną wydajnością zamkniętą w kompaktowym rozmiarze i atrakcyjnej cenie. Przeznaczony do usuwania zabrudzeń na średnich rozmiarów obiektach.

Posiada on, jak każdy z pozostałych, myjkę ciśnieniową, automatyczny system dozowania środka chemicznego i odkurzacz do pracy na mokro. Podobnie jak NTC 1250 współpracuje z szeroką gamą wyposażenia dodatkowego, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w każdym obszarze.

 

Sprzątanie toalet

System Kaivac No-Touch Cleanign usuwa zabrudzenia, bakterie i inne zanieczyszczenia pochodzenia biologicznego, z którymi tradycyjne metody sobie nie radzą. Badania naukowe pokazują, że nasz system jest 60 razy bardziej wydajny w usuwaniu zanieczyszczeń bakteryjnych niż mopy i to w jedną trzecią standardowego czasu.

 

Sprzątanie kuchni

System No-Touch Cleaning usuwa tłuszcz z fug, zza kuchenek i innych elementów wyposażenia. W przeciwieństwie do mopów i ścierek, zapewnia on zawsze czysty roztwór czyszczący i wodę wykorzystywaną do spłukiwania. Zapobiega tym samym zabrudzeniom krzyżowym pomiędzy toaletą, a częścią gastronomiczną budynku. Dzięki temu kuchnie są czyste, bezpieczne, a przede wszystkim higieniczne.

 

Sprzątanie szkół

Do systemu KaiVac No-Touch Cleaning można dołączyć wyposażenie dodatkowe, które pozwoli sprzątnąć całą szkołę jednym urządzeniem. Bez względu czy będzie to odkurzanie i mycie podłóg, pranie tapicerki lub wykładzin dywanowych, sprzątanie rozlanych płynów, sprzątanie szatni czy sal gimnastycznych KaiVac No-Touch Cleaning 1750 poradzi sobie z każdym zadaniem.

 

Sprzątanie klatek schodowych

Miejscem które sprawia dużo problemu w codziennym utrzymaniu czystości są często klatki schodowe. Brud gromadzi się na stopniach schodów, poręczach, ścianach i w narożach. Efekty sprzątania tradycyjnymi metodami są często niezadowalające. Tam gdzie zawodzą mopy idealnie sprawdzi się system No-Touch Cleaning, dzięki któremu możliwe będzie gruntowne sprzątnięcie klatki schodowej. Idąc od szczytu schodów w dół - na zabrudzoną podłogę nanosimy roztwór czyszczący za pomocą pistoletu ciśnieniowego, przy bardziej uporczywych zabrudzeniach szczotkujemy, a następnie spłukujemy czystą wodą. Całość zabrudzeń jest zbierana u podnóża schodów.

 

Zbiornik na wodę

64 l

Zbiornik na brudną wodę

64 l

Natężenie przepływu

3,8 l/min

Ciśnienie

34,5 bar

Wąż spustowy - długość

66 cm

Moc ssania

330,2 cm3/H2O

Wydatek powietrza

3172 l/min

Funkcja nadmuchu

482,7 km/h

Głośność

69 dB

Zbiornik na środek chemiczny

2 x 4 l

Zawór zwrotny chemii

Tak x 2

System dysz dozujących

2%/ 3%/ 3,75%/ 7,5%/ 30%

Napięcie elektryczne

240 V, 50-60 Hz

Pobór prądu

14,5 A

Wąż ssący

13,7 m

Przewód natryskowy

13,7 m

Przewód elektryczny

15 m

Wąż nadmuchowy

10 m

Waga

56 kg
Rozmiar (WxDxSz) 101,6 x 81 x 56 cm

 

 

  • Aluminiowa rura odsysająca - 2 częściowa
  • Obrotowa szczotko-ssawka 37 cm
  • Ssawka do zbierania wody 37 cm
  • Dysza nadmuchowa z wężem 10 m
  • Mała ssawka KaiDrain
  • Ściągaczka do okien i luster
  • Ścierka SmartTowel
  • Torba
  • Instrukcja obsługi

AKCESORIA NTC